• In English
 • Болгарія залишається відданим партнером України у сфері захисту довкілля

  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець провів продуктивні перемовини з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів Болгарії Юліаном Поповим. Вони торкнулися тем обрахунку збитків довкіллю внаслідок війни та притягнення росії до відповідальності за екологічні злочини.

  «Болгарія займає лідерські позиції в імплементації пункту 8 Формули миру Президента України Володимира Зеленського. Надає Україні неоціненну допомогу у роботі керівного органу Бухарестської Конвенції – Комісії із захисту Чорного моря», – наголосив Руслан Стрілець.

  Юліан Попов постійно наголошує на унікальності досвіду України у роботі з екологічною шкодою від війни та зацікавленості Болгарії у довкіллєвих цифрових рішеннях України.

  Руслан Стрілець та Юліан Попов обговорили взаємодію міністерств задля масштабування функціонала додатка на Болгарію.

  «Нашим країнам є над чим працювати спільно. Болгарії цікавий досвід України у проведенні оцінки впливу на довкілля. Особливо те як нам вдалося скоротити строки проходження цієї процедури та впровадити Єдиний реєстр з ОВД. Для України неоціненним є досвід євроінтеграції Болгарії. Вони не так давно завершили цей нелегкий шлях. Тож цій державі є чим поділитися з Україною», – зауважив Руслан Стрілець.

  Очільник Міндовкілля подякував болгарському народу за підтримку України в часи війни та колезі Юліану Попову за постійний зв’язок та неоціненну допомогу.