• In English
  • Богдан Червак про обмеження доступу на український ринок видань антиукраїнського змісту

    Перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак надав інтерв’ю інформаційному агентству «Вголос» щодо реалізації закону про обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту.

    Він розповів про запровадження з 2017 року дозвільної процедури на ввезення в Україну книжок з території країни-агресора, а також про спільні заходи Держкомтелерадіо і СБУ щодо виявлення розповсюдження російських книжок без дозвільних документів, вилучення таких книг із торгівельної мережі та накладання адміністративно-господарських штрафів на підприємців, які порушують закон .

    Богдан Червак зазначив, що після запровадження в десяти областях України воєнного стану, відомство звернулося до Державної митної служби з проханням припинити пропускати на територію України будь-яку літературу з Російської Федерації. «Тобто станом на сьогодні, жоден примірник російських книг не надходить до нас від країни-агресора. Так триватиме до завершення воєнного стану», - наголосив він.

    Також перший заступник Голови Держкомтелерадіо повідомив про те, що відомством підготовлено розпорядження, яке було схвалено Кабінетом Міністрів України, щодо запровадження санкцій до тих російських видавництв, які спеціалізуються на виготовленні пропагандистської російської книжкової продукції. «Це рішення про санкції проти російських видавництв знаходиться на розгляді Ради національної безпеки й оборони. І сподіваюся, що вони будуть схвалені», - зазначив Богдан Червак.