• In English
 • Близько 50 тис. адмінпослуг надали фахівці Держгеокадастру на Миколаївщині

  Від початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області надали 48 488 адмінпослуг громадянам та юридичним особам.

  Із загальної кількості 9 239 послуг фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали на платній основі. За ці послуги нараховано плату в сумі 801 833,29 грн. Кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету. На безоплатній основі громадяни отримали 39 249 послуг.

  Серед безоплатних адмінпослуг на Миколаївщині найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (10 773), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (3 985). Також безоплатно надано 1 800 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності, висновків про погодження документації із землеустрою.

  Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 8 359 таких запитів, що становить 90,5% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.