• In English
 • Близько 400 тис. грн надійшло до бюджетів місцевих рад Закарпаття завдяки земельним торгам, проведеним у першому півріччі 2019 року

  У першому півріччі 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області організувало проведення земельних торгів з продажу прав оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. За результатами аукціонів до бюджетів відповідних місцевих рад Закарпаття надійшло 396,54 тис. грн, що на 22,5% більше стартової ціни.

  Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала 354,12 гектара. Ділянки використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».