• In English
  • Більше представників креативних індустрій та туризму отримають державну підтримку в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%»


    Уряд 31 березня 2021 року вніс зміни до порядку надання фінансової державної підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва.

    Цими змінами Кабінет Міністрів удосконалив програму держпідтримки «Доступні кредити 5-7-9%». Таким чином, більше представників сфери креативних індустрій та туризму зможуть отримати допомогу від держави для розвитку бізнесу, експорту, рефінансування своїх кредитів, що сприятиме збереженню та функціонуванню їхнього бізнесу в період дії карантину.

    В Уряді розуміють, що через поширення коронавірусу та запровадження обмежень малий та середній бізнес, зокрема представники креативних індустрій та туризму стикаються з неможливістю надавати послуги, втрачають ринки збуту через заборону або зменшення платоспроможності споживачів. При цьому їм необхідністю утримувати персонал, зберігати основні засоби у робочому стані до відновлення діяльності після карантину. Також необхідно виконувати поточні зобов'язання та постійні витрати.

    Тому прийняття цього рішення дозволить відновити активність підприємців, які постраждали від карантинних обмежень.