• In English
 • Більше двох мільйонів гривень надійшло до держбюджету за адмінпослуги, надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області

  Цього року працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали населенню більше 143 тис. адміністративних послуг.

  Понад 17 тис. послуг фахівці Львівщини надали на платній основі. За ці послуги нараховано плату у сумі 2,05 млн гривень. Кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету.

  Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори Львівської області опрацювали 15 045 таких запитів, що становить 87% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  На безоплатній основі громадянам було надано більше 125 тис. адміністративних послуг. Найчастіше такі запити стосувалися державної реєстрації земельної ділянки (49 193) та видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (44 942).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.