• In English
 • Більше 87 тис. грн щорічно отримуватиме бюджет об’єднаної територіальної громади у Запорізькій області за результатами проведених у квітні земельних аукціонів

  У квітні 2019 року на електронних земельних торгах Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області продано права оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Обидві ділянки площею 17,01 га та 23,9 га розташовані на території Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади Мелітопольського району Запорізької області.

  Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 87,09 тис. грн (20% та 60% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок). Таким чином, місцевий бюджет отримає на 71,67 тис грн більше за визначену на початку аукціону стартову суму (8% від нормативної грошової оцінки, або 15,42 тис. гривень).

  Кошти щорічно протягом 7 років надходитимуть до бюджету Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади Мелітопольського району Запорізької області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».