• In English
 • Більше 3 млн грн надходитиме щорічно до бюджетів Тернопільщини за підсумками проведених земельних аукціонів

  За перші чотири місяці 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області проведено 24 земельні торги у формі аукціону в 14 районах Тернопільщини. За результатами торгів продано право оренди на 81 земельну ділянку державної власності за межами населених пунктів загальною площею 916,45 гектара. Ділянки передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства.

  Розмір річної плати за користування землею, визначений за результатами торгів, склав 3,12 млн гривень. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад Тернопільської області. Найбільше коштів отримали бюджети в Кременецькому – 910,47 тис. грн, Підволочиському – 500,7 тис. грн, Гусятинському – 450,45 тис. грн та Бережанському – 360,6 тис. грн районах Тернопільської області.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.