• In English
 • Безвідповідальності й байдужості на місцях терпіти не збираюся, – Глава Уряду про ситуацію щодо подолання наслідків снігопаду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 грудня 2017 року о 11:43

  Подолання наслідків рясних снігопадів, що відбулися 18-19 грудня в західних та центральних областях, України потребує координації дій та великої відповідальності, як керівників органів центральної влади, так і керівників на місцях. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

  «Завжди при складних погодних умовах у нас виникають проблеми. Це зрозуміло, але що важливо? Наскільки адекватно всі, хто мають обов’язок навести лад, реагують: чи вони просто споглядають, чи вони швидко мобілізують зусилля і приборкують ситуацію, - сказав Володимир Гройсман. - Я наголошую на тому, що буду вимогливим, в тому числі до влади на місцях. Безвідповідальності терпіти не збираюся».

  Глава Уряду підкреслив, що ресурси для подолання наслідків негоди є. Більше того, сьогодні до Білої Церкви, де зараз спостерігаються найбільші затори, за наказом Міністра внутрішніх справ виїхали керівники рятувальних служб і щогодини інформують про ситуацію як керівництво МВС, так і особисто Главу Уряду.

  «Всі працюють над тим, аби швидко розчистити дороги, прибрати транспорт, що заблокував рух. Кожну годину мене інформують, що відбувається», - зазначив Володимир Гройсман.

  Довідково

  Вчора, 19 грудня, Глава Уряду провів екстрену селекторну нараду з питань ситуації на дорогах та стану електромереж і наголосив, що відповідальність за стан доріг та можливість проїзду лежить не тільки на центральних органах влади, а й на місцевому керівництві. Саме тому потрібна дієва координація зусиль, аби якомога швидше налагодити нормальне сполучення, а також  налагодити енергопостачання в населених пунктах.