• In English
 • Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 квітня 2022 року о 09:45

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту у Вашингтон 21 квітня провів зустріч із Міністром оборони США Ллойдом Остіном. Сторони обговорили важливість продовження військової та фінансової підтримки України для посилення обороноздатності держави в умовах російського вторгнення.

  «Україна продовжує боротьбу, і я пишаюся хоробрістю нашого народу. Немає жодних сумнівів, що ми виграємо цю боротьбу. Але щоб наблизити нашу перемогу, нам потрібна більш потужна та сучасна зброя. Зараз ми перемагаємо, і нам необхідно закріпити цей результат та забезпечити нашу перемогу», — наголосив Прем’єр-міністр України.

  Денис Шмигаль зазначив, що Україна потребує безперервних поставок важкого озброєння для забезпечення стратегічної переваги над ворогом, зокрема артилерії великої дальності, РСЗВ та іншої зброї.

  Прем’єр-міністр України подякував Міністру оборони США за величезну підтримку, яку США продовжують надавати Україні.

  «Дякую вам особисто та вашій команді. Ми будемо боротися, і ми переможемо. Всі разом, тому що ми захищаємо нашу демократію і ми захищаємо демократичні цінності всього світу», — зазначив очільник українського Уряду.

  У свою чергу Міністр оборони США Ллойд Остін запевнив, що Україна не залишиться наодинці, і США будуть продовжувати надавати військову допомогу для посилення української армії.

  Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль Безперервні поставки важкого та сучасного озброєння наблизять нашу перемогу, — Денис Шмигаль