• In English
 • Бажаючі взяти добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування можуть укласти нові договори на 2024 рік
  Пенсійний фонд України, опубліковано 10 січня 2024 року о 15:22

  Громадяни, які бажають у 2024 році продовжувати сплату добровільних внесків до системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за спрощеним механізмом, через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України можуть укласти нові Договори про добровільну сплату страхових внесків (в електронній формі).

  Щоб укласти новий Договір, зайдіть в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua.

  На панелі зліва в розділі “Комунікації з ПФУ” оберіть опцію “Договір на добровільну участь”.

  1

   

  Заповніть дані особи, на користь якої плануєте сплачувати добровільні внески. Якщо бажаєте сплачувати внески за себе, оберіть опцію “Бажаю сплачувати внески на себе”, і поля форми заповняться автоматично. Підтвердьте дані особи та дайте згоду на передачу та обробку своїх персональних даних, поставивши відповідні позначки. Натисніть кнопку “Підписати та сплатити”.

   

  2 1024x552

   

  З переліком укладених вами договорів та датою їх підписання можна ознайомитись у розділі Договори на добровільну участь.   

   

  3 1024x498

   

  Натиснувши на піктограму з банківською карткою, можна обрати спосіб сплати добровільного внеску (онлайн чи сформувати платіжне доручення) та здійснити оплату.

  Novyj proekt 14 1024x404