• In English
 • Автопарк поліції Дніпропетровщини поповнили 27 нових службових авто
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 23 серпня 2018 року о 12:57

  Сьогодні, 23 серпня, Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області отримало 27 легкових автомобілів спеціального призначення Suzuki Vitara для 22 районних підрозділів поліції.

  У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Нацполіції Сергій Князєв.

  Президент України Петро Порошенко наголосив, що російський агресор робить спроби підірвати нашу державу.

  «Ворог зрозумів, що ми маємо сильну армію, і Україну не знищити. Тому намагається підірвати стабільність нашої держави зсередини – через п’яту колону, провокаторів і злочинців. Зупинити їх може український народ зусиллями новоствореної Національної поліції», - сказав він.

  Міністр внутрішніх справ сказав, що розбудова матеріально-технічної бази підрозділів поліції – запорука зростання ефективності їх роботи.

  «Я дуже хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, і ми, громадяни цієї країни, поважали поліцейського, його працю і серйозні обставини, у яких він працює. Тому ми стільки уваги приділяємо не лише структурним реформам, навчанню поліцейських, а й технічному оснащенню», - повідомив Арсен Аваков.

  Він додав, що за основними технічними параметрами саме Suzuki Vitara є найбільш економічно доцільними позашляховими автомобілями для використання.

  Авто придбані за кошти місцевих бюджетів у рамках реалізації Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року. Ключі від них вручили для службового використання підрозділам поліції в Дніпропетровській області. Полк поліції особливого призначення отримав 4 автомобілі, корпус оперативно-раптової дії – 1, Дніпровський відділ поліції – 10, Криворізький – 3, Кам’янський – 2, Жовтоводський – 2, Нікопольський – 2, по одному авто отримали Новомосковський, Павлоградський та Синельниківський відділи.