• In English
 • Аудитори Вінниччини упродовж І кварталу 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 110 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 30 квітня 2021 року о 09:44

  За результатами ревізій та перевірок, проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, протягом січня – березня 2021 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 109 млн грн.

  За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 40 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 23, зокрема 3 особи звільнено із посад.

  До об’єктів контролю, якими допущені порушення бюджетного законодавства, застосовано 8 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 36 управлінських рішень. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічного ефекту у розмірі 23,7 млн грн.

  Правоохоронним органам передано матеріали 7 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 67,3 млн грн.