• In English
 • Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 9,3 млн грн протягом січня – липня 2020 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 13 серпня 2020 року о 11:24

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня – липня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на загальну суму 9,3 млн грн.

  За підсумками здійснених державних фінансових аудитів впроваджено 48 пропозицій, з яких 20 ‒ спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) – 16,5 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 53 управлінських рішення.

  Матеріали 11 ревізій та перевірок управлінням передані до правоохоронних органів для відповідного реагування, правоохоронними органами відповідно розпочато 3 досудових розслідування та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За допущені порушення 13 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та 10 – до матеріальної.