• In English
 • Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 3,5 млн грн протягом січня-липня
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 10 серпня 2021 року о 10:05

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня-липня 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на суму 3,5 млн грн.

  За підсумками здійснених державних фінансових аудитів надано 64 пропозиції, з яких 32 ‒ спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту.

  Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 46 управлінських рішень.

  Матеріали 19 ревізій та перевірок передані до правоохоронних органів для належного реагування, за відповідними матеріалами розпочато 3 досудових розслідування та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За допущені порушення 12 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до дисциплінарної та 2 ‒ до матеріальної.