• In English
 • Аудитори Полтавщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 16,9 млн грн протягом січня-жовтня
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 18 листопада 2019 року о 09:57

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня-жовтня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 16,9 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 12 контрольних заходів, відкрито 6 кримінальних проваджень. Вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За допущені фінансові порушення 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  У 34 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовані фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та  зменшення бюджетних призначень.

  За результатами заходів державного фінансового контролю та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій ухвалили 62 управлінських рішення.

  Окрім того, під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат, на суму понад 402 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів враховано 139 пропозицій.

  До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 3 інформації про виявлені операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 5,7 млн грн.

  Випадків притягнення працівників Управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства у звітному періоді немає.