• In English
 • Аудитори Полтавщини за січень-липень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 12 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 16 серпня 2019 року о 09:33

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж січня-липня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 12 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 10 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань та вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За допущені порушення фінансової дисципліни 10 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

  У 28 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовані фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 52 управлінські рішення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 5,7 млн грн.