• In English
 • Аудитори Полтавщини торік забезпечили відшкодування втрат на суму майже на 20,8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 січня 2020 року о 09:51

  За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій впродовж січня-грудня 2019 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже  31,2 млн грн.

  Завдяки діям державних аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 20,8 млн грн.

  За результатами проведених 22 державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 178 пропозиції, 155 з них виконано.

  До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 41 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та призупинення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

  Правоохоронним органам передано матеріали 12 ревізій та 1 державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За порушення законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 86 посадових осіб, 18 – до дисциплінарної та матеріальної.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на  суму майже 5,7 млн грн.