• In English
 • Аудитори Полтавщини протягом січня-листопада забезпечили відшкодування втрат на суму майже 18,7 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 11 грудня 2019 року о 09:51

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж січня-листопада поточного року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 31 млн грн.

  Завдяки діям державних аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 18,7 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 80 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 – до дисциплінарної та матеріальної.

  До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 39 заходів впливу: у 14 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 5 – призупинено бюджетних асигнувань на суму 1,1 млн грн, у 7 – зменшено бюджетні асигнування, у 13 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 4 млн грн.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю  керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийняли 63 управлінських рішень та врахували 141 пропозицію за підсумками державних фінансових аудитів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 13 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань.