• In English
 • Аудитори Луганщини протягом січня-травня забезпечили відшкодування втрат на суму 3,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 25 червня 2021 року о 10:58

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-травня 2021 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 18 млн грн та забезпечили усунення таких порушень на суму 3,6 млн гривень.

  Завершено 1 державний фінансовий аудит місцевих бюджетів, під час проведення якого виявлено неефективні управлінські рішення, порушення, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 162 млн грн. Об’єктові контролю надано 22 пропозиції для поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, які взяті до виконання.

  Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на суму понад 74 млн грн.

  За недотримання законодавства 9 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  До об’єктів контролю, де виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 0,2 млн грн.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 5 управлінських рішень.

  Матеріали 11 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 1 досудове розслідування та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Крім того, за результатами участі у перевірках правоохоронних органів вручено 7 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 18,4 млн гривень.