• In English
 • Аудитори Луганщини протягом першої половини 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 6,3 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 липня 2018 року о 10:19

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-червня 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 6,3 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення дев’ятнадцять посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, ще одну – до  матеріальної та п’ять – до дисциплінарної.

  До п’яти установ, у яких виявлені порушення, застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень на суму 180,79 тис. грн та попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли три управлінські рішення та врахували шість пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

  Матеріали 14 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато три досудових розслідування та вручено три письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 7 млн грн.