• In English
 • Аудитори Кіровоградщини за 9 місяців забезпечили відшкодування втрат на 35,1 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 жовтня 2021 року о 09:46

  Протягом дев’яти місяців 2021 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів, на 505,4 млн грн.

  Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат 35,1 млн грн. Унаслідок впроваджених об’єктами контролю пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на суму 19,9 млн грн. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли 38 управлінських рішень.

  За вчинені фінансові порушення 102 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 29 – до дисциплінарної, 9 – до матеріальної, одну особу звільнено із посади. До об’єктів контролю, де виявлено порушення, застосовано 18 заходів впливу: в 1 випадку застосовано фінансові санкції у вигляді зменшення бюджетних асигнувань, у 2 – прийнято вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів, ще в 1 – призупинено бюджетні асигнування, у 8 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, а також у 6 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 7,7 млн грн.

  На розгляд правоохоронним органам передано 23 матеріали заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань і вручено 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.