• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня-жовтня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 22 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 07 листопада 2018 року о 10:40

  За результатами проведених фахівцями Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області ревізій впродовж січня-жовтня 2018 року виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму понад 36,7 млн грн. Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 21,7 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 92 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 17 – до дисциплінарної та 19 – до матеріальної. Звільнено із посад 4 посадових осіб.

  До установ і організацій, в яких виявлено порушення, у 16 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 37 управлінських рішень та врахували 21 пропозицію за підсумками державних фінансових аудитів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 20 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань, вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.