• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня - липня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 13,9 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 09 серпня 2018 року о 09:50

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня - липня 2018 року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 33,5 млн грн та факти неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму 13,1 млн грн.

  Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму понад 13,9 млн грн (із урахуванням відшкодування втрат, виявлених в попередні роки).

  До установ і організацій, де виявлено порушення, у 12 випадках зупинено операції з бюджетними коштами.

  Органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи за підсумками контрольних заходів прийняли 22 управлінських рішення. За порушення законодавства 59 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 26 – до дисциплінарної та матеріальної. Звільнено із посад 4 посадових осіб.

  На розгляд правоохоронним органам передано 15 матеріалів контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування, вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.