• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня-квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 5,8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 02 травня 2019 року о 10:02

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня-квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 5,8 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 23 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної та матеріальної.

  До установ, в яких виявлені порушення, застосовано 11 заходів впливу: у 5 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 1 – зменшено бюджетні асигнування, у 5 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму майже 4,4 млн грн.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли  22 управлінські рішення та врахували 17 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

  На розгляд до правоохоронних органів передано 8 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  досудове розслідування.