• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня ‒ червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 12,2 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 09 липня 2020 року о 09:10

  За результатами проведених фахівцями Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області ревізій впродовж січня ‒ червня 2020 року виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму понад 18,1 млн грн.

  Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 12,2 млн грн.

  Окрім того, за результатами проведених державних фінансових аудитів надано 68 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єкти контролю впровадили 36 пропозицій, за результатами яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 10,1 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 63 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 – до матеріальної, 11 ‒ до дисциплінарної.

  До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 9 заходів впливу: у 4 випадках зупинено операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, прийнято вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів, а також у 3 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на понад  2,7 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій прийняли 20 управлінських рішень.

  На розгляд правоохоронним органам передано 10 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  3 досудових розслідування.