• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня-березня забезпечили відшкодування втрат на суму понад 4,1 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 29 квітня 2020 року о 11:07

  За результатами проведених фахівцями Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області ревізій впродовж січня-березня 2020 року виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 9 млн грн.

  Завдяки проведеній роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 4,1 млн грн.

  Окрім того, за результатами проведених державних фінансових аудитів надано 43 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єкти контролю впровадили 17 пропозицій, за результатами яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 5,3 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 16 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 10 – до матеріальної, 1 – до дисциплінарної.

  До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 4 заходи впливу: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, прийнято вимогу про повернення наданих одержувачам бюджетних коштів, використаних не за цільовим призначенням, а також попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму майже 1 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій прийняли 16 управлінських рішень.

  На розгляд правоохоронним органам передано 4 матеріали заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування.