• In English
 • Аудитори Івано-Франківщини протягом січня – грудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 45,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 08 січня 2020 року о 16:07

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області протягом січня – грудня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 45,4 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 18 контрольних заходів, відкрито 12 кримінальних проваджень. Вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За результатами участі працівників Управління у перевірках правоохоронних органів відкрито 90 кримінальних проваджень.

  За допущені фінансові порушення 50 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  У 6 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та в 1 випадку призупинено бюджетні асигнування.

  За результатами контрольних заходів та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 24 управлінських рішення.

  Окрім того, під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 217,16 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів враховано 96 пропозицій.

  До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 2 інформації про виявлені операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 29 млн грн.

  Випадків притягнення працівників Управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства в звітному періоді немає.