• In English
 • Аудитори Хмельниччини протягом січня - грудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20,8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 09 січня 2020 року о 10:36

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  впродовж  дванадцяти  місяців  поточного року виявлено втрат  матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 36,7 млн грн.

   Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 20,8 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

  Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 3,2 млн грн.

  Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму майже   227 млн грн. Також виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат на суму 0,2 млн грн. За їх результатами надано 80 пропозицій. Об’єктами контролю виконано 88 пропозицій за результатами  аудитів, проведених у поточному  та минулих роках.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 41 фінансову санкцію у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 9 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 10,9 млн грн.

  За порушення законодавства 26 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Матеріали 33 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 7 досудових розслідування, а також  вручено 3 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.