• In English
 • Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 5 млн грн з початку року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 22 квітня 2019 року о 09:38

  Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області у січні – березні 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 4,7 млн грн.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 10 управлінських рішень. За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів враховано 20 пропозицій.

  Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 5 досудових розслідувань. Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено 2 службовим особам.

  За результатами завершених моніторингів закупівель попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на загальну суму 193,8 млн грн, у тому числі шляхом відміни торгів на 23,5 млн грн та розірвання договорів на 170,4 млн грн.

  Крім того, херсонські аудитори ініціювали 6 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.

  За недотримання законодавства 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до дисциплінарної, а 2 осіб звільнено з посад.