• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня-листопада 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 30 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 13 грудня 2018 року о 13:23

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-листопада 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 31,1 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю було враховано 164 пропозиції та рекомендації.

  Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 46 управлінських рішень.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 320 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 37 осіб, із посад звільнено 5 посадових осіб.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 89 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 18 цивільних позовів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 43 матеріали ревізій та шість аудиторських звітів. Розпочато 38 досудових розслідувань за переданими матеріалами контрольних заходів, вручено 25 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 16 інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 20,6 млн гривень.