• In English
 • Аудитори Харківщини підсумували результати роботи за І півріччя 2021 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 липня 2021 року о 09:30

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня – червня 2021 року за результатами проведених 28 ревізій та 19 перевірок закупівель виявили фінансових порушень на загальну суму 468 млн грн. Зусиллями аудиторів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 364 млн грн.

  За підсумками проведених двох державних фінансових аудитів об’єкти контролю враховано 26 рекомендацій, завдяки упровадженню 17 з них досягнуто економічного ефект на суму понад 123 млн грн.

  За рекомендаціями Офісу органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи прийняли 8 управлінських рішень щодо поліпшення фінансово-господарської діяльності та фінансової дисципліни об’єктів контролю.

  За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 59 посадових осіб та 4 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

  На розгляд правоохоронним органам передано 26 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування та 16 матеріалів ревізій долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

  За результатами проведених досудових розслідувань правоохоронні органи вручили 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 28 випадках застосовано фінансові санкції.

  Перед органами прокуратури та об'єктами контролю Офіс ініціював подання 4 позовів для повного відшкодування встановлених ревізіями втрат фінансових і матеріальних ресурсів.