• In English
 • Аудитори Донеччини у січні – серпні 2021 року виявили порушень і ризикових операцій на суму понад 988 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 09 вересня 2021 року о 09:38

  У січні – серпні 2021 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області провели 26 ревізій та 22 перевірки закупівель.

  За результатами зазначених контрольних заходів виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та витрат, допущених через прийняття неефективних управлінських рішень, на суму 988,7 млн грн.

  Ужито заходів щодо відшкодування встановлених порушень та попередження втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективні управлінські рішення, у розмірі 15,1 млн грн.

  З метою належної оцінки дій посадових осіб об’єктів контролю до правоохоронних органів передано 27 матеріалів. За переданими матеріалами розпочато 5 досудових розслідувань. Наразі вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Перед органами прокуратури та об'єктами контролю ініційовано пред’явлення 62 позовів до суду.

  До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 17 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій із бюджетними коштами.

  Через вчинення фінансових порушень притягнуто до адміністративної відповідальності 30 посадових осіб.

  За результатами ревізій керівниками об’єктів контролю прийнято 24 управлінських рішення, зокрема, щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 12 посадових осіб; звільнено із посад – 9.