• In English
 • Аудитори Донеччини протягом січня-червня відшкодували та попередили витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 24 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 15 липня 2020 року о 11:03

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня ‒ червня 2020 року працівники Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 5 млн грн.

  Завдяки аудиторам об’єкти контролю відшкодували понад 6 млн грн втрат, з них до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств надійшло майже 400 тис. грн.

  Окрім того, за шість місяців завершено 5 державних фінансових аудитів. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2,7 млрд грн.

  За результатами державних фінансових аудитів забезпечено відшкодували та попередження витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 18 млн грн. Аудитори надали 30 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів і майна, які об’єкти контролю взяли до виконання.

  До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, у 4 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, керівникам об’єктів контролю надіслано 5 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  За вчинені фінансові порушення 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної, 7 – до матеріальної відповідальності.

  З метою реалізації результатів контролю до правоохоронних органів передано 10 матеріалів ревізій та аудитів. За результатами їх розгляду розпочато 6 досудових розслідувань, долучено до кримінальних проваджень 2 матеріали контрольних заходів, вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.