• In English
 • Аудитори Чернігівщини протягом січня – жовтня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 30,9 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 12 листопада 2019 року о 09:36

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня – жовтня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму  30,9 млн грн.

  Завдяки належному реагуванню об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії та рішення, на 5,6 млн грн, а також упереджено 1,4 млн грн таких втрат.

  Правоохоронним органам передано матеріали 45 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 14 досудових розслідувань.

  До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 75 заходів впливу: 24 - попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, 4 - призупинення бюджетних асигнувань, 42 - зупинення операцій з бюджетними коштами, 5 - зменшення бюджетних асигнувань.

  За допущені фінансові порушення 154 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 19 - до дисциплінарної та матеріальної.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 81 управлінське рішення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 15,3 млн грн.