• In English
 • Аудитори Чернігівщини протягом січня-липня забезпечили відшкодування втрат на суму 20,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 серпня 2020 року о 11:12

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня-липня  2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 20,4 млн грн.

  Завдяки належному реагуванню об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії та рішення, на суму 4,4 млн грн, а також попереджено майже на 3,1 млн грн  таких втрат.

  Правоохоронним органам передано матеріали 17 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 14 досудових розслідувань, вручено 8 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та 2 матеріали долучено до кримінального провадження.

  До установ, що допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 52 заходи впливу: 12 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства; 8 призупинень бюджетних асигнувань; 24 зупинення операцій з бюджетними коштами; 8 зменшень бюджетних призначень.

  За допущені фінансові порушення 67 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 50 управлінських рішень.