• In English
 • Аудитори Буковини забезпечили протягом січня – липня 2021 року відшкодування втрат на суму 19,9 млн грн та отримання економічного ефекту на суму 5,2 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 31 серпня 2021 року о 09:08

  За результатами проведених протягом січня – липня 2021 року заходів державного фінансового контролю в Чернівецькій області виявлено порушень, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 1,1 млрд грн та втрат внаслідок неефективних управлінських рішень на суму понад 2,3 млрд гривень.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, із урахуванням порушень, виявлених у попередніх звітних роках, на суму понад 19,9 млн гривень.

  За результатами проведених 3 державних фінансових аудитів надано 28 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, від впровадження яких, враховуючи пропозиції, надані в минулих періодах, досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 5,2 млн гривень.

  До правоохоронних органів передано матеріали 13 ревізій та перевірок закупівель, а також 3 державних фінансових аудитів, за результатами розгляду яких, зважаючи на раніше передані, розпочато 10 досудових розслідувань. Крім того, матеріали 4 ревізій та 2 аудитів долучено до наявних кримінальних проваджень.