• In English
 • Аудитори Буковини забезпечили протягом січня – червня 2021 року відшкодування втрат на суму 19,4 млн грн  та отримання економічного ефекту на суму 4,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 23 липня 2021 року о 10:34

  За результатами проведених протягом січня – червня 2021 року заходів державного фінансового контролю в Чернівецькій області виявлено порушень, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів, на загальну суму понад 1,1 млрд грн та втрат внаслідок неефективних управлінських рішень на суму понад 2,3 млрд грн.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, з урахуванням порушень, виявлених у попередніх звітних роках, на суму понад 19,4 млн грн.

  За результатами проведених 2 державних фінансових аудитів надано 20 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, від упровадження яких відповідно до пропозицій наданих в минулих періодах досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 4,4 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 12 ревізій та перевірок закупівель, а також 2 державних фінансових аудитів, за результатами розгляду яких, відповідно до раніше переданих, розпочато 7 досудових розслідувань. Крім того, матеріали 4 ревізій та 2 аудитів долучено до наявних кримінальних проваджень.