• In English
 • Артем Біденко презентував бренд Ukraine NOW у Лондоні
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 24 липня 2018 року о 13:16

  23 липня 2018 року у Музеї Лондона Міністерство інформаційної політики України провело круглий стіл «Інновації та можливості в Україні зараз» («Innovation and opportunity in Ukraine now»), присвячений обговоренню потенціалу України у контексті глобальної економіки.

  Під час заходу державний секретар МІП України Артем Біденко презентував бренд Ukraine NOW та розповів про можливості, які він відкриває для залучення інвестицій в нашу країну.

  «Наша мета – підвищення обізнаності світової бізнес-спільноти про реформи, які відбуваються в Україні, про інвестиційний потенціал нашої економіки та інновації, які робитимуть її ще більш конкурентоздатною на міжнародній арені», - зазначив Артем  Біденко.

  Участь в круглому столі взяли в.о. Міністра фінансів України Оксана Маркарова, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова, директор НАБУ Артем Ситник, представники банків та інвестиційних компаній.

  Співорганізатором заходу виступив Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

  Нагадаємо, 4 липня бренд Ukraine NOW презентували в Американській торговельній палаті.

  10 травня 2018 року Кабінет Міністрів України схвалив бренд Ukraine NOW, розроблений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.