• In English
 • Арсен Аваков: Україна та США продовжують спільну протидію міжнародній наркозлочинності
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 03 грудня 2019 року о 18:19

  Сьогодні, 3 грудня, Міністр внутрішніх справ провів робочу зустріч з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

  «З Вільямом Тейлором обговорили спільну протидію міжнародній наркоторгівлі, зокрема, продаж наркотиків та психотропів в Інтернеті з використанням цифрових платіжних систем та криптовалют. Це нові глобальні виклики, і для нас дуже важлива співпраця з іноземними правоохоронними органами задля збору електронних доказів. Будемо і надалі поглиблювати співпрацю з США», ‑ зазначив Арсен Аваков.

  Своєю чергою Вільям Тейлор зауважив, що Держдеп готовий підтримувати Україну в протидії наркозлочинності.

  «Проблема, що турбує обидві наші країни - це міжнародний наркотрафік і ми маємо спільні серйозні досягнення за останні декілька років. Держдеп готовий підтримувати обрану вами стратегію. Ми готові продовжувати надавати технічну та консультативну допомогу», ‑ сказав Вільям Тейлор.

  Варто зазначити, що Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків Держдепу США постійно допомагає нашим поліцейським проходити навчання за кордоном. Частина правоохоронців отримують знання в Україні – міжнародні експерти проводять тренінги.

  Нагадаємо, Нацполіція України та Адміністрація по боротьбі з наркотиками Мін`юсту США підписали Меморандум про співпрацю.