• In English
 • Арсен Аваков: Симуляційний центр підготовки пілотів для авіації МВС буде у Кременчуці
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 05 жовтня 2018 року о 16:21

  Симуляційний центр підготовки пілотів для авіації МВС створять у Кременчуці. Про це Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив сьогодні, 5 жовтня, під час відвідування тренінгового центру підготовки пілотів HELISIM компанії Airbus.

  У французькому центрі функціонує 7 машин-симуляторів вертольотів Airbus, де пілоти відпрацьовують різні позаштатні ситуації: роботу під час пожежі та різних погодних умов, поведінку екіпажу під час порушення роботи авіаційного обладнання та двигуна, посадку на воду і в нічний час. Такий центр у рік може прийняти близько 3000 студентів.

  Арсен Аваков заявив, що згідно з контрактом з французькою фірмою Airbus Helicopters, Україна отримає сучасний симулятор польотів.

  «Це те, що потрібно, щоб пілоти набували досвіду. Відчуття абсолютно такі ж, як і від справжнього вертольота. І в нашому контракті є один такий симулятор для наших пілотів. Працюватиме він у Кременчуці», – наголосив Арсен Аваков.

  Він нагадав, що пілотів для авіаційної системи МВС будуть готувати у Кременчуцькому льотному коледжі.

  «Кременчуцький льотний коледж стане основною базою для підготовки пілотів технічного та сервісного персоналу системи авіаційної безпеки МВС. Окрім цього, наші фахівці вже проходять курси спеціального навчання у Франції на базі освітніх центрів Airbus Helicopters. Ми отримаємо якісно новий рівень фахівців, які виконуватимуть завдання з аеромедичної евакуації, пошуково-рятувальних операцій, поліцейського компонента та захисту державного кордону», – сказав Арсен Аваков.