• In English
 • Арсен Аваков: Результат вдалої роботи системи МВС - рівень суспільної довіри
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 27 січня 2018 року о 12:14

  Результат вдалої роботи системи МВС - рівень суспільної довіри. Про це Міністр внутрішніх справ заявив під час щорічної колегії МВС.

  «За даними соціологічного опитування, яке було проведене у жовтні 2017 року, рівень довіри до органів системи МВС характеризується наступним чином: Національна гвардія – 52,6%; Державна служба з надзвичайних ситуацій – 50,5%; Державна прикордонна служба – 46,4%; Національна поліція в цілому – 39,3%; Патрульна поліція – 40,9%, що значно перевищує показники дореформеного періоду», - сказав Арсен Аваков.

  Очільник Міністерства внутрішніх справ наголосив, що на сьогодні важливо визначити механізми, якими буде оцінюватися робота поліції на 2018 рік і ні в якому разі не треба переходити межі дозволеного.

  «Не будь-якими способами можна добитися розкриття злочинів. 25% населення України схвалює насилля і тортури проти певної категорії злочинців. Але ми повинні знати ту лінію, червону лінію, через яку не можна переступати ні задля яких розкриттів і показників», - зазначив він.

  Міністр підкреслив, що робота Міністерства та центральних органів виконавчої влади, які входять до сфери його відповідальності, ускладнювалась низкою факторів, найбільш вагомими з яких є – продовження агресії Росії, збереження високого рівня кримінальної активності та поширення незаконного обігу зброї.

  «Зазначені чинники ускладнювали правоохоронну та безпекову роботу, у ряді випадків зумовлювали необхідність відволікання сил і засобів від виконання основних завдань. Проте, я вважаю, нам вдалося забезпечити дотримання основного вектора наших зусиль – забезпечення безпеки людини, невідкладне реагування на загрози її інтересам, підвищення якості послуг, які вона отримує в системі МВС», - сказав Міністр внутрішніх справ.

  Арсен Аваков наголосив, що завдяки цілеспрямованій та наполегливій роботі вдалось сформувати та підтримувати низку позитивних тенденцій в правоохоронній та безпековій сферах.