• In English
 • Арсен Аваков провів зустріч з Всеукраїнською радою церков
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 17 вересня 2019 року о 18:17

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні під час зустрічі з Всеукраїнською радою церков обговорив питання розширення капеланської діяльності та ролі церкви у сучасному житті.

  «В умовах війни на сході і майбутнього миру роль церков дуже сильна. Буде напрацьовано комфортний формат співпраці, в рамках якої капеланська діяльність буде розширена на інші формування, які знаходяться в підпорядкуванні МВС, у тому числі з Нацполіцією», - додав Міністр внутрішніх справ.

  Під час зустрічі сторони обговорили і спільний проект створення таборів для реабілітації наркозалежних. «Для нас є пріоритетним вберегти молодь від наркозалежності, виключно силовими методами це зробити не можна. Такі оздоровчі табори мають бути впроваджені, а основне завдання МВС, щоб там не порушували права людини», – додав Арсен Аваков.

  Очільник МВС також закликав представників релігійних організацій при будь-яких конфліктних ситуаціях не вдаватися до послуг сторонніх осіб, а звертатися до МВС. «Нам треба діяти в рамках існуючого закону», - зазначив Арсен Аваков.