• In English
 • Арсен Аваков провів зустріч із представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 11 грудня 2018 року о 16:00

  Сьогодні, 11 грудня, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів зустріч з главою Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні Аланом Ешліманном.

  Під час зустрічі сторони обговорили гуманітарну та безпекову ситуацію на сході країни, а також питання подальшої співпраці МКЧХ зі структурними підрозділами МВС.

  «Червоний Хрест надає вагому гуманітарну допомогу людям, які постраждали на Донбасі, у відновленні пошкодженої інфраструктури та розмінуванні території. Ми цінуємо, що у нас є чітке взаєморозуміння і розраховуємо на подальшу підтримку і практичну допомогу», ‑ сказав Арсен Аваков.

  Міністр внутрішніх справ запросив спеціалістів Комітету долучитися у межах своєї компетенції до процесу підготовки фахівців Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС.

  Нагадаємо, раніше МВС та Міжнародний Комітет Червоного Хреста домовилися про налагодження взаємодії в контексті пошуку безвісти зниклих осіб, розшуку, збиранні та ідентифікації людських останків. А також про проведення тренінгів для ДСНС, Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції стосовно розмінування територій.