• In English
 • Арсен Аваков подякував європейським партнерам за всебічну підтримку реформ правоохоронних органів
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 11 лютого 2020 року о 17:33

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков подякував європейським партнерам за всебічну підтримку реформ правоохоронних органів.

  «Наша співпраця налічує велику кількість вдалих проектів. Це і національна система біометричної верифікації та ідентифікації громадян, підключення до баз даних Інтерполу українських пунктів пропуску, спільна Стратегія Інтегрованого управління кордонами та багато іншого. Впевнений, що попереду ще багато спільної роботи», - зазначив Міністр.

  Арсен Аваков наголосив, що ключовими напрямами подальшої співпраці залишається протидія гібридним загрозам та дезінформації, посилення кіберполіції та протидії організованій злочинності.

  Окрім того, планується включити ДМС та НГУ в мандат місії та відкрити офіс КМЄС для роботи в Маріуполі.

  Окремим пунктом подальшої роботи є взаємодія українських спеціалістів з Європейським офісом боротьби з шахрайством.

  Глава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас та Голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Антті Хартікайнен подякували Арсену Авакову за підтримку євроінтеграційних прагнень.

  Нагадаємо, 5 лютого, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та виконавчий директор CEPOL Детлеф Шрьодер підписали Угоду між Міністерством внутрішніх справ України та Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL). Відтепер українські правоохоронці матимуть можливість проходити тренінги, обмінюватися новітніми практиками та отримають доступ до відкритих ресурсів електронної мережі e-Net CEPOL.