• In English
 • Арсен Аваков: Нацполіція розширює проект «Поліцейський офіцер громади», найближчим часом охопимо прифронтові райони
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 11 лютого 2020 року о 17:26

  Національна поліція розширює проект «Поліцейський офіцер громади» і  найближчим часом він буде запроваджений в прифронтових районах. Про це Міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 11 лютого, під час зустрічі з Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін та керівником відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмс.

  «Поліцейський офіцер громади – це проект, який неймовірно популярний серед населення. Є запит наших громадян на цю реформу. І як вже планувалося раніше, ми збільшуємо бюджет, підключаємо наших партнерів та вже найближчим часом охопимо прифронтові райони, а згодом і всю країну», - зазначив Арсен Аваков.

  Сторони обговорили подальшу двосторонню співпрацю та розширення спільних проектів.

  Нагадаємо, проект «Поліцейський офіцер громади» розпочався у травні 2019 року. Вже до кінця 2020 року запрацює по всій територій України. Новий проект передбачає, що офіцер поліції буде тісно взаємодіяти з жителями своєї громади та орієнтуватися на їхні потреби. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги. Громада візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи.