• In English
 • Арсен Аваков обговорив з Біньяміном Нетаньягу питання міграційної політики
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 19 серпня 2019 року о 17:31

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу під час візиту ізраїльського політика до Києва ще раз обговорили питання спільних поїздок громадян. Сторони провели зустріч під час засідання за участі Президента України Володимира Зеленського.

  Арсен Аваков заявив, що завдяки спільній і послідовній роботі між двома правоохоронними відомствами країн вдалося вирішити проблему перетину кордону між Україною та Ізраїлем. Міністр внутрішніх справ зазначив, що після підписання Декларації про інтенсифікацію співробітництва, яке відбулося 11 липня, були вирішені проблемні питання при перетині кордону. Він нагадав, що, за статистикою Державної прикордонної, служби 4,5 тисячі громадян нашої держави відмовили у перетині кордону в 2017 році, 3,5 тисячі українців не пропустили в 2018 році, а зараз за півроку відвідати Ізраїль не змогли 2,5 тисячі українців. У той же час за минулий рік до України не змогли потрапити 220 осіб, цього року – 716 громадянам Ізраїлю було відмовлено у в’їзді, але з 24 липня жодної відмови з української сторони не було.

  «На сьогодні нам вдалося забезпечити належне ставлення до українських та ізраїльських громадян під час проходження прикордонного та митного контролю, зменшити час очікування зворотних рейсів, у разі відмови перетину кордону надавати громадянам офіційний документ з причиною відмови», – наголосив Арсен Аваков.

  Своєю чергою Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу зазначив, що тісне двостороннє співробітництво між МВС України та Ізраїлю дозволило урегулювати проблеми відмов при перетині кордону.

  Крім того, силові відомства активно співпрацюють у питаннях забезпечення безпеки туристів обох країн, протидії незаконному найму та працевлаштуванню громадян.