• In English
 • Арсен Аваков: Нові методи підготовки поліції - основа зростання рівня довіри до правоохоронців
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 31 травня 2018 року о 14:28

  Нові методи підготовки поліції - основа зростання рівня довіри до правоохоронців.

  Про це сьогодні, 31 травня, повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час презентації Академії патрульної поліції та випуску 83 перших курсантів.

  «Довіра громадян - ключовий показник успішності реформи правоохоронного органу. Я хочу, щоб кожен з вас це запам’ятав. В основі роботи поліцейських - довіра, закон і законність», - наголосив Арсен Аваков.

  Він додав, що основне завдання Академії патрульної поліції - навчити, виховати та підготувати нового українського поліцейського.

  «Зміна системи неможлива без зміни системи підготовки кадрів. Нова поліція реалізує у своїй діяльності три головні принципи: чесність, самовідданість та професіоналізм», - сказав Міністр внутрішніх справ.

  Голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив, що реалізація проекту Академії патрульної поліції не була б можлива без допомоги міжнародних партнерів.

  «Завдяки допомозі урядів Канади та США ми змогли подолати труднощі та запровадити новий навчальний заклад для поліцейських», - зазначив він.

  Заступник голови Нацполіції - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич зауважив, що 83 майбутні поліцейські вже пройшли чотиримісячну первинну професійну підготовку.

  «Бажаю вам витримки на професійному шляху», - звернувся до курсантів Олександр Фацевич.

  Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович запевнила, що США й надалі підтримуватимуть реформу поліції в Україні.