• In English
 • Арсен Аваков: Чесні вибори – питання національної безпеки
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 21 березня 2019 року о 09:37

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков переконаний, що вибори пройдуть без порушень. Але є ризики масових заворушень у разі, якщо кандидат, який програв, вирішить, що це шлях його політичного захисту.

  Про це Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив 20 березня в інтерв’ю Дмитру Гордону.

  «Я думаю, що ми проведемо чесні вибори без порушень. Ризик буде тоді, коли вибори завершаться. 1 квітня дуже важливо, щоб із 39 кандидатів – 37 повели себе гідно і не підривали дільниці і не збурювали людей на протест. Особливо, якщо різниця у голосах буде невелика. Всі мають розуміти, що переможе один. Ми готові до усього, але я побоююся, що той, хто програє, може вирішити, що організовані вуличні протести – це його політичний захист. Це може підірвати країну. Звісно, що у таку нестабільну ситуацію одразу може втрутитися РФ. Тому я так жорстко реагую на фальсифікацію», ‑ зазначив Арсен Аваков.

  Він підкреслив, що чесні вибори – це питання національної безпеки.

  «Ми підняли цей прапор чесних виборів і наш сигнал почули усі учасники процесу. Я неодноразово казав, що лише силами поліції чесних виборів не досягнеш, якщо суспільство не сприймає цю філософію. Я дуже задоволений тим, що коли ми висловили свою тезу щодо позиції МВС на виборах, то отримали підтримку, як тих, хто нас підтримує, так і тих, хто критикує. Нас це надихає», ‑ додав очільник МВС.