• In English
 • АРМА розшукало активи на понад 70 млрд грн у справах про агресію рф та інші злочини

  З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України АРМА опрацювало понад 600 запитів від правоохоронних органів про розшук активів у справах, пов’язаних з військовою агресією рф та щодо інших злочинів.

  В результаті здійснення заходів з розшуку в Україні та за кордоном, виявлено активи на загальну суму понад 70 мільярдів гривень (понад $2 млрд).

  Зокрема, розшукано промислові підприємства, корпоративні права, рухоме та нерухоме майно, яке в тому числі належить особам, причетним до російської агресії.

  «Розшук активів, які є економічною базою війни проти України, - одне з пріоритетних завдань АРМА у воєнний час. Для досягнення максимальної результативності Агентство об’єднало зусилля з усіма профільними державними інституціями в рамках міжвідомчої робочої групи (Task Force), яка працює не лише над розшуком, але також над арештом та конфіскацією злочинного майна. Наше спільне завдання полягає в тому, щоб ці активи були використані для компенсацій жертвам російських злочинів та відбудови України», - повідомив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

  Варто зазначити, що, починаючи з 24 лютого 2022 року, АРМА вже направило 336 запитів по 555 фігурантам кримінальних справ у 87 юрисдикцій, звідки отримує максимально повні та розширені відповіді щодо наявних за кордоном активів, які у подальшому можуть бути арештовані та конфісковані.